Organizácia školy
1.stupeň 2.stupeň ŠKD | ||
Organizácia školy. | ||
Riaditeľka školy | - | PaedDr. Antonia Snehotová |
Zástupkyňa riaditeľky pre primárne vzdelávanie | - | Mgr. Lucia Zamišková |
Zástupkyňa riaditeľky pre nižšie stredné vzdelávanie | - | Mgr. Jana Uríková |
Vedúca školského klubu detí (ŠKD) | - | Mgr. Jana Charvátová |
Výchovný a karierny poradca | - | Mgr. Zuzana Horváthová |
Školský psychológ | - | Mgr. Anna Pittnerová |
Školský špeciálny pedagóg | - | PaedDr. Mária Bálintová |
Ekonómka školy | - | Ing. Darina Babinčáková |
Tajomníčka školy | - | Helena Kyselová |
Personalista, mzdár | - | Mária Filická |
Vedúca školskej jedálne | - | Marta Šabatová |
Predseda Rady školy | - | Mgr. Anna Holečková |
Predseda Rady rodičov | - | Ľudmila Tichá |
Organizácia školy 2.stupeň ŠKD |
||
Učitelia primárneho vzdelávania (ISCED1) - triednictvo | ||
I.A |
- | Mgr. Ivana Štefková |
I.B | - | Mgr. Eleonóra Sabolová |
I.C - špeciálna trieda NKS | - | Mgr. Nadežda Forgáčová |
II.A | - | Mgr. Ľuba Šebianová |
II.B | - | Mgr. Miroslava Kajosová |
III.A | - | Mgr. Adriana Kačmárová |
III.B | - | Mgr. Monika Špirková |
III.C - špeciálna trieda NKS | - | Mgr. Simona Fedorcová |
IV.A | - | Mgr. Melinda Románová |
IV.B |
- | Mgr. Anna Holečková |
IV.C - špeciálna trieda NKS | - | Mgr. Dana Brideová |
Ostatní vyučujúci primárneho vzdelávania | ||
- | Mgr. Lucia Zamišková | |
- | Mgr. Ingrid Somogyiová | |
- | Mgr. Lucia Poláčková | |
- | Mgr. Marcela Berešová | |
- | Ing. Marta Rovná | |
- | Mgr. Karel Blaho | |
- | Mgr. Eva Hakaľová | |
asistent učiteľa | - | Mgr. Slavomíra Leviusová |
Organizácia školy 2.stupeň | ||
Učitelia nižšieho stredného vzdelávania (ISCED2) - triednictvo | ||
V.A | - | Mgr. Marcela Berešová |
V.B | - | Mgr. Veronika Matejová |
VI.A | - | Mgr. Lucia Marťáková |
VII.A | - | Mgr. Peter Záruba |
VIII.A | - | Mgr. Zuzana Horváthová |
IX.A | - | Mgr. Zuzana Vašíčková |
IX.B |
- | Mgr. Zuzana Horváthová |
Ostatní vyučujúci nižšieho stredného vzdelávania | ||
- | PaedDr. Antonia Snehotová | |
- |
Mgr. Jana Uríková | |
- |
Ing. Marta Rovná | |
- |
Mgr. Eva Hakaľová | |
- |
Mgr. Karel Blaho | |
- | Mgr. Hana Boháčová | |
- | Mgr. Adriana Kačmárová | |
- |
Mgr. Melinda Románová | |
Organizácia školy ŠKD | ||
Vychovávatelia ŠKD | ||
I. oddelenie | - | Mgr. Michaela Sotáková (I.A) |
II. oddelenie | - | Mgr. Marta Bezáková (I.B) |
III. oddelenie | - | PhDr. Irena Dolinská (I.C) |
IV. oddelenie | - | Monika Jarábeková (II.A) |
V. oddelenie | - | Margita Banášová (II.B) |
VI.oddelenie | - | Mgr. Jana Charvátová (III.A) - vedúca ŠKD |
VII.oddelenie | - | Daniela Moravcová (III.B) |
VIII.oddelenie | - | Marianna Behúňová (III.C+IV.C) |
IX.oddelenie | - | Ing. Andrea Benčová (IV.A) |
X. oddelenie | - | Mgr. Viera Solárová (IV.B) |